Harry Potter fanfiction(2.kapitolka)

10. 05. 2007 | † 30. 09. 2015 | kód autora: t1B

Takže tady je po dlouhé době konečně kapitola č.2.Prosím komentujte a hodnoťte, ať vím jak na tom jsem.

2.kapitola

Harry se ještě naposledy otočil za svými příbuznými, kteří urychleně zavírali dveře jako by si mysleli že se snad Harry může vrátit.Ten si ale s ulechčením oddychl, že už konečně zmizel z tohohle domu, který tak strašně nesnášel.Pak se otočil zpět ke svým kamarádům a čekal co se bude dít.Hermiona se už sama přemístila ale Ron ani Harry to ještě nezvládali takže je museli vzít.

Ron na něj mrkl:"Uvidíme se zachvíli."Harry přikývl a za okamžik stáli před domem Ronových rodičů-před Doupětem.Ron kývl na své kamarády a tak se vydali dovnitř.Než ale stačili vejít,vyšla ven Ronova matka s nějakým podnosem s jídlem."A už jste tady.Harry,drahoušku.Tak jak jsi se měl?Nebyli ta tebe příbuzní moc tvrdí?"vyptávala se.

"Ne vůbec...skoro se mnou nemluvili takže jsem měl docela klid."odpověděl Harry.

"Tak to je dobře.Máme spoustu práce s přípravou té svatby.Má se konat už zítra a já nemám hotové skoro nic."stěžovala si paní Weasleyová.

Harryho to trochu zaskočilo:"C-cože?Už zítra?No..to jsem nečekal že to bude takhle brzy.No...já totiž nemám ani vhodné oblečení."

Paní Weasleyová ale mávla rukou:"To je v pořádku.Nakoupila jsem to všechno."

Pak si tedy šli vybalit a vyprávěli si zážitky z prázdnin.Hermiona byla totiž dva týdny v Bulharsku a Ron si z ní dělal legraci že určitě potkala Viktora Kruma-famfrpálového hráče.Hermiona se na něj jako obvykle naštvala a šla radši pomáhat s přípravou svatby.Když kluci osaměli,diskutovali o famfrpálu a pak si šli i zahrát ven na zahradu.Paní Weasleyová,která měla plné ruce práce, volala aby nelétali moc vysoko aby je někdo neviděl.Chvilku tedy hráli a pak spatřili jak do domu vchází profesorka McGonnagalová.

"Co ta tu chce?"ptal se Ron a chcíli uvažoval o tom že na něj něco přišla říct jeho rodičům.

Harry se rozesmál a řekl mu:"Ty troubo.Školní rok přece ještě ani nezačal."Pak je ale paní Weasleyová zavolala dovnitř.Když tam přišli, pozdravili a viděli že profesorka má něco v ruce.

"Takže.Pottere,tohle jsou věci, které patřili profesoru Brumbálovi.Odkázal je vám.Nechám vás tu abyste si to mohli probrat."A odešla.

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.